KONTAKTY

tel: 0907 655 205
ledstropy@gmail.com
tel: 0914 248 059
www.led-stropy.sk

NOVINKY

arr3LED svetelná policaTáto LED polica je "lepšou" alternatívou klasickej stolovej lampy. So svojou svietivosťou 740lm Vám... arr3Stropné svietidláNaše stropné svietidlá nahradzujú klasické stropnice, ktoré sú sériovo vyrábané a svojou funkčnosťou...

SKVELÁ AKCIA !!!

 


O NÁS

Kde máme sídlo a v akej oblasti pôsobíme sa môžete dočítať v ďalšej kategórii nášho webu. V tomto článku by sme Vás chceli hlavne  oboznámiť s náplňou našej práce.

Prioritnou činnosťou našej spoločnosti je výroba svetelných stropov a všetko s tým spojené, počínajúc výrobou sadrokartónového podhľadu Vami navrhnutých tvarov  a jeho ukotvenie na pôvodný strop, až po osadenie všetkých svetelných segmentov s kompletnou elektroinštaláciou.

Ďalej sa zaoberáme podsvietením rôznych doplnkov Vašej domácnosti ako je napr. stena za televízorom, či podsvietenie schodiskového zábradlia čo ma nielen vizuálnu ale aj praktickú funkciu.

Ďalšia z možností  využitia LED svetiel je na nábytku, kde tiež okrem skrášľujúcej funkcie, pri ktorej sa hlavne využíva pestrofarebnosť led pásikov, je aj praktickosť využitia a to hlavne na kuchynských linkách, kde sa pásik ukladá do hliníkových profilov ktoré sú osadené do vyfrézovaných drážok v horných skrinkách kuchynskej linky. Je tu možnosť voliť medzi klasickým vypínačom alebo pohybovým, ktorý sa zapína a vypína mávnutím ruky, pričom dostávame dojem nadčasovosti.


Kľudne je možné nasvietiť aj šatníkové skrine či iné tmavé miesta v domácnosti.

Takže ak Vás niektorá z našich činností zaujala a mali by ste záujem ozvláštniť svoju domácnosť  a dopriať si luxus, ktorý nestojí veľa, neváhajte a kontaktujte nás .


MGJlNmEyZ